MIMOSA FLEXI

178.100 денари

Прстен од розово злато, бели дијаманти и кафеави дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20081591 Категории: , Таг

Прстен од розово злато и дијаманти

Големина

9-11

Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант