MARGHERITA

76.400 денари

Прстен од бело злато, дијаманти и сафир

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20084157 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Боја
Каратажа на дијамант