LUCE

122.000 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20055905 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Бело злато 18к

Боја
Каратажа на дијамант