D.ICON

85.700 денари

Капучино керамика, прстен од розово злато и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20082226 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

17

Боја
Материјал

Керамика