D.ICON

85.700 денари

Бела керамика, розово злато и дијамантски прстен

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20082186 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

17

Материјал

Керамика

Боја