D.ICON

54.900 денари

Бела керамика, розово злато и дијамантски прстен

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087249 Категории: , Таг
Големина

13

Материјал

Керамика

Каратажа на дијамант