Belle Epoque

183.600 денари

Прстен од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20091341 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја
Големина

13