D.SIDE

183.600 денари

Обетки со розово злато, бисер и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20080439 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Материјал

Розово злато 18к

Боја