MIMOSA

1.015.800 денари

Обетки од бело злато, смарагд и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81094339 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја