MIMOSA

553.200 денари

Обетки од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20075400 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја