D.SIDE

30.200 денари

Манжетни од злато и челик

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20059645 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Материјал

Розово злато 18к и челик

Боја