D.SIDE

33.300 денари

Манжетни од злато, челик и оникс

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20059646 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Материјал

Розово злато 18к и челик