TI SENTO Necklace

7.100 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 34048ZI/42 Категории: , Таг
Брендови: TI Sento
Должина на ланче

42 cm