BELLE EPOQUE

183.600 денари

Ланче од розово злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083824 Категории: , Таг
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја