LUCE

150.400 денари

Ланче од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20055860 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја