MARGHERITA

205.800 денари

Ланче од розово злато, кафени дијаманти и аметист

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20072766 Категории: , Таг
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја