MARGHERITA

96.800 денари

Ланче од бело злато, дијаманти и сафир

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20087085 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја