Fantasy Cut

183.600 денари

Ланче од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 81089082 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја