BELLE EPOQUE

387.500 денари

Ланче од бело злато, дијаманти и сафири

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20073461 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја