BELLE EPOQUE

368.400 денари

Ланче од бело злато, дијаманти и рубини

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20073459 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја