BELLE EPOQUE

430.000 денари

Ланче од бело злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20073457 Категории: , Таг
Каратажа на дијамант

Материјал

Бело злато 18к

Боја