BELLE EPOQUE

171.900 денари

Ланче од розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083570 Категории: , Таг
Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја