BELLE EPOQUE

430.000 денари

Ланче од жолто злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20079804 Категории: , Таг
Материјал

Жолто злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја