BELLE EPOQUE

406.000 денари

Ланче од бело злато, дијаманти и смарагди

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20073460 Категории: , Таг
Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја