BELLE EPOQUE

276.600 денари

Белегзија од жолто злато и дијаманти

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 20083332 Категории: , Таг
Брендови: Damiani
Големина

L

Материјал

Жолто злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја