BELLE EPOQUE

264.300 денари

Белегзија од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083328 Категории: , Таг
Големина

L

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја