TI SENTO Bracelet

6.400 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

M
Clear
Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: 2790ZI Категории: , Таг
Брендови: TI Sento