TI SENTO Bracelet

8.400 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

М
Clear
Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 4859ZI Категории: , Таг