TI SENTO Bracelet

9.700 денари

Ti Sento накитот е изработен од сребро 925, родирани со Rodium, или обложени со 18К жолто и розево злато и платина што му дава посебна цврстна.

M
Clear
Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 4858ZI Категории: , Таг