LUCE

221.200 денари

Tennis Bracelet

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20086061 Категории: , Таг
Големина

17.5 cm

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја