BELLE EPOQUE

245.200 денари

Белегзија од розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20083249 Категории: , Таг
Големина

M

Материјал

Розово злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја