MARGHERITA

233.500 денари

Белегзија од бело злато и дијаманти

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20076574 Категории: , Таг
Големина

M

Материјал

Бело злато 18к

Каратажа на дијамант

Боја