METROPOLITAN

65.300 денари

Белегзија од црно злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20062141 Категории: , Таг
Големина

M/L

Материјал

Црно злато 18к

Боја