D.ICON

116.500 денари

Белегзија од капучино керамика, розово злато и дијаманти

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: 20062743 Категории: , Таг
Големина

S/M

Материјал

Керамика

Боја