VISODATE

26.200 денари 18.340 денари

VISODATE/GR/Q/ROSA/LEA. NUDE/SILVER

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1184103627701 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 52 g
Димензии 40 × 40 × 10,66 mm
Familie

Viso Date

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол