VINTAGE

165.600 денари 115.920 денари

VINTAGE/GR/Q/RGOLD18/LEA.GREY/GREY DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T9204107606100 Категории: , ,
Брендови: Tissot
Тежина 54,17 g
Димензии 40 × 40 × 7,15 mm
Familie

Tissot Vintage

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Боја
Водоотпорност

Пол