TRADITION

26.900 денари 18.830 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0632091103800 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност