T-TOUCH II

56.000 денари 39.200 денари

T-TOUCH II/GS/TACT/STEEL/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0474201105100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 192 g
Димензии 43,3 × 42,7 × 14,6 mm
Familie

T-Touch

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол