AMERICAN CLASSIC SPIRIT OF LIBERTY

74.100 денари 51.870 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H42415102 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол