SKINSTEEL

11.300 денари 7.910 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SYXS123GG Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол