SKINAZUL

10.300 денари 7.210 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SYXS115 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол