POUDREUSE L

7.000 денари 4.900 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUOK134A Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол