PHARD KISSED

4.300 денари 3.010 денари

Development

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: LS117 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол