OCEAN BLUR

5.700 денари 3.990 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOS112 Категории: , , ,
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол