METALINE

6.000 денари 4.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOM114 Категории: , , , Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол