LEPINE

65.571 денари 45.900 денари

LEPINE/PGR/M/PALLADIUM/SILVER DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T8614059903300 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 93 g
Димензии 51 × 51 × 11,99 mm
Familie

Special Mechanicals

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Боја
Пол