JAZZMASTER OPEN HEART

77.700 денари 54.390 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32115892 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол