JAZZMASTER

131.800 денари 92.260 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32596151 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол