JAZZMASTER

57.800 денари 40.460 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H32612551 Категории: , , Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол