FLY & GO

2.700 денари 1.890 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FBN055 Категории: , , Таг
Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, , ,

Водоотпорност